Dzisiaj jest: 30 Kwiecień 2016    |    Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub

2 maja - Dzień Flagi

Informacja dyrektora ZOZ o poradni onkologicznej

Czytaj więcej...Dyrektor ZOZ we Włoszczowie dr n.med. Maciej Juszczyk informuje, że w Szpitalu Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie została uruchomiona w dniu 20 kwietnia 2016 roku Poradnia Onkologiczno – Konsultacyjna, filia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Pacjentów będzie przyjmował lekarz specjalista onkologii klinicznej z zakresu chemio i radioterapii. Uruchomienie Poradni Onkologiczno - Konsultacyjnej jest pierwszym etapem organizacji Oddziału Zamiejscowego Świętokrzyskiego Centrum Onkologii we Włoszczowie.  W nieodległej perspektywie zostanie otwarty Dzienny Oddział Chemioterapii a wszystko to aby wspierać mieszkańców powiatu włoszczowskiego dotkniętych chorobami nowotworowymi i umożliwiać im łatwiejszy i szybszy dostęp do lekarza specjalisty. 

Czytaj więcej...

Uwaga na oszustów – rozmawiajmy z seniorami

Czytaj więcej...Policjanci ponawiają apele do wszystkich o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi. Oszuści wymyślają wciąż nowe sposoby, by zdobyć pieniądze. W kontaktach podają się nie tylko za osoby bliskie, ale także za urzędników czy potrzebujących. Nie mając żadnych skrupułów, żerują na naiwności, a często na dobroci starszych osób. Przedstawiamy najczęściej stosowane przez oszustów sposoby. Apelujemy, by jak najczęściej rozmawiać o nich z bliskimi, gdyż każdy może stać się celem przestępców.

metoda „na wnuczka” - sprawcy najczęściej dzwonią na telefon domowy podszywając się pod członków rodziny np. wnuka, siostrzeńca. Proszą o pilne pożyczenie gotówki pod pozorem uczestnictwa w wypadku drogowym lub zakupu np. mieszkania po bardzo atrakcyjnej cenie. Podają często jakiś błahy powód, że nie mogą odebrać pieniędzy osobiście i wyślą po nie znajomego, ze wskazaniem dokładnego opisu osoby. Po niedługim czasie do domu ofiary przychodzi ów znajomy, który w imieniu rzekomego członka rodziny odbiera pieniądze.

Czytaj więcej...

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

Czytaj więcej...Dotyczy: informacji o wyłączeniach energii elektrycznej dla odbiorców PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren, RE Piotrków Tryb. - Posterunek Energetyczny Przedbórz

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - Teren Rejon Energetyczny Piotrków Tryb. informuje, że w związku z przeprowadzanymi pracami eksploatacyjnymi na terenie działania Posterunku Energetycznego Przedbórz nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla nw. miejscowości:

10.05.2016 r. w godz. 7-18 Henryków, Boża Wola, Jeżowiec, Kowale, Rączki 59, Dobromierz (wieś i nadajnik EMITEL TV1) – gm. Kluczewsko

Czytaj więcej...

Kolonie letnie dla dzieci i młodzieży

Czytaj więcej...Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona organizuje
kolonie letnie dla 
dzieci i młodzieży
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 608451962.
Wymogi - jeden z rodziców powinien być płatnikiem KRUS-u. 
Koszt wyjazdu na 2 tygodnie to 400 zł

Służba Przygotowawcza

Więcej informacji w załączniku:

Więcej artykułów…

  1. Przerwy w dostawie energii elektrycznej
  2. ARKA Kluczewsko Tuż Za Podium w Fałkowie
  3. Zaczarowany Wieczór w Teatrze Muzycznym
  4. Ogłoszenie
  5. Komunikat

Strona 1 z 94

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

Gospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
      (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

Partnerzy