Dzisiaj jest: 14 Luty 2016    |    Imieniny obchodzą: Walenty, Liliana, Zenon - Walentynki

Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych

Mecz IV Ligi Siatkówki Mężczyzn

Przygotowania do rundy rewanżowej

Czytaj więcej...Piłkarze GKS Kluczewsko przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016 rozpoczęli w miesiącu styczniu. Wszystkich chętnych chcących uprawiać piłkę nożną w naszym klubie zapraszamy na treningi. Zajęcia odbywają się w hali sportowej oraz na stadionie.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej trener Dariusz Dąbrowski zaplanował sześć meczów kontrolnych. Sparingpartnerami naszej drużyny będą:14 lutego ,, ZRYW Skroniów (KL - A), 28 lutego ,, BUCOVIA” Bukowa(KL - A), 02 marca ,,HETMAN” Włoszczowa (IV), 06 marca GLKS Fałków (KL - A), 13 marca ,,ZIELEŃ” Żelisławice Secemin (LO) i 20 marca UNIA Małogoszcz (KL - B).
Inaugurację rozgrywek KL B grupy II Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej zaplanował na dzień 03 kwietnia.

 

Ferie w Bibliotece 2016

Czytaj więcej...Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczewsku zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 18 stycznia i trwały przez cały okres ferii. Był to bardzo miły czas spędzony w aktywny sposób. Z inicjatywy opiekunów grupy pani Dagmary Strychalskiej i pani Moniki Muchy program ferii został tak ułożony, aby wszystkie chętne dzieci miały możliwość z niego skorzystać. Biblioteka zakupiła potrzebne materiały do zajęć dla dzieci oraz sprzęt do gier, jak również produkty niezbędne do zajęć kulinarnych. Program ferii był bogaty w wiele różnorodnych zajęć: plastycznych, ruchowych, profilaktyczno-wychowawczych, informatycznych, kulinarnych, literackich, edukacyjnych.
Tegoroczne ferie odbywały się w okresie przygotowań do Dnia Babci i Dnia Dziadka, z tej też okazji uczestnicy zajęć chętnie zaangażowali się w przygotowanie kartek z życzeniami dla swoich dziadków.

Czytaj więcej...

START w IV Lidze

Czytaj więcej...VOLLEY Jędrzejów - GKS "START" Dobromierz 0 - 3 (9:25, 19:25, 25:27)
START: Arkadiusz Pakuła, Szymon Depta, Piotr Ogrodnik, Sebastian Kłudziak, Łukasz Depta, Jarosław Plaskacz, Andrzej Strychalski oraz Łukasz Staszczyk, Jarosław Pytka, Łukasz Żydczyk
Team Menager: Ania Dzierzgwa
Trener: Robert Dzierzgwa
W środę 3 lutego w ramach rozgrywek IV ligi siatkówki rozegraliśmy mecz wyjazdowy z drużyną z Jędrzejowa. Zwycięstwo, które odnieśliśmy umocniło nas na III miejscu oraz przybliża do rundy finałowej. Warunkiem jest wygrana w dwóch następnych meczach z Sobkowem i Kielcami. Mecze odpowiednio odbędą się w 5 lutego z KS Nida i 12 lutego w Kluczewsku z Focus’em. W drugim równolegle toczącym się meczu lider Radiators Stąporków pokonał na wyjeździe ekipę Focus'a Kielce 3 : 1 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w naszej grupie. 

Czytaj więcej...

Feryjne Warsztaty Muzyczne

Czytaj więcej...25 osobowa grupa dzieci i młodzieży naszej gminy wzięła udział w trzydniowych feryjnych spotkaniach warsztatowych zorganizowanych w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobromierzu. Zajęcia odbywały się w godzinach od 9.00 do 17.00. W tym czasie uczestnicy mogli zapoznać się z funkcjonowaniem orkiestry, ćwiczyli grę na instrumentach dętych i perkusyjnych, a także trenowali musztrę. Każdy mógł chociaż na chwilę wcielić się w tamburmajora orkiestry i przekonać się jak trudne i odpowiedzialne jest to zadanie. Ponadto odbywały się gry i zabawy integracyjne, które przyniosły wszystkim wiele radości. Istotnym elementem tych feryjnych spotkań były zajęcia profilaktyczne zatytułowane „Dbaj o siebie!”. Młodzi ludzie obejrzeli film edukacyjny pokazujący zgubny wpływ alkoholu i różnego rodzaju używek na organizm człowieka. Aktywnie uczestniczyli w warsztatach poświęconych relacjom w rodzinie, wpływowi alkoholu na jej funkcjonowanie.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. III Edycja Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej
  2. I Miejsce w Turnieju ARKA CUP 2016
  3. Kulig w sołectwie Kolonia Pilczyca
  4. Zimowe ćwiczenia
  5. Aktywne Ferie w Kluczewskich Szkołach

Strona 1 z 82

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

Gospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
      (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

Partnerzy